Pole namiotowe

Cameleon to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Oferujemy szereg atrakcji. Tutaj nie tylko można dobrze zjeść.

Zobacz menu Kontakt+48 500-173-300

Zamów pizzę:
na miejscu
na wynos
z dowozem

Bolmin-Wymysłów 1C

26-060 Chęciny
świętokrzyskie

Godziny otwarcia

pon.-czw. 13:30-22:00

pt.-sob.    13:30-23:30

niedz.        13:30-22:00

Pole namiotowe

Camping „Cameleon” znajduje się w Bolminie – województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Chęciny. Położony jest w paśmie parku kielecko-chęcińskiego, a lokalizacja jego stanowi dobrą bazę do wypadów w Góry Świętokrzyskie, organizowania spływów kajakowych rzeką Nidą, rowerowych rekonesansów po okolicy, kąpieli w zalewie, czy spacerów: Zamek królewski w Chęcinach, Dwór starostów chęcińskich z ogrodem barokowym Centrum Nauki Leonardo da Vinci Podzamczę Chęcińskie, Jaskinia Raj, Skansen w Tokarni, Zalew w Lipowicy. Na ogrodzonym terenie trawiastym zawsze znajdzie się miejsce dla namiotów, przyczep campingowych, camperów oraz samochodów i motocykli. Dzięki dużej powierzchni campingu można rozbić obozowisko blisko znajomych lub w większej odległości od innych turystów. Teren jest oświetlony, strzeżony i monitorowany. Na placu znajduje się pizza pub „Cameleon”. Polecamy różne rodzaje pizzy, ciepłe dania, desery, soki, lody, schłodzone piwo i napoje alkoholowe. Miłośnicy obcowania z przyrodą mogą umilić sobie czas przy ognisku w specjalnie wyznaczonym miejscu lub wynająć saunę oraz ruską banię. Dla ciekawych przygód możliwość zorganizowania spływu kajakowego oraz wynajęcia rowerów. Dla dzieci dysponujemy dużym placem zabaw na piasku oraz trampoliną. Korzystanie z toalet i prysznica wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość podłączenia do energii elektrycznej, korzystania z pralki, czajnika oraz stanowiska
do prasowania.

REGULAMIN

Ciepła woda i prysznic są wliczone w cenę. Od indywidualnych osób nie wymagamy rezerwacji na pole namiotowe. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że będzie wolne miejsce, to prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Zwierzęta mile widziane (goście są zobowiązani do wyprowadzania psów na spacer poza teren Campingu). Za osoby niepełnoletnie odpowiadają rodzice lub opiekunowie. Cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00. Brak opłaty klimatycznej.

Cennik

Cennik Camp

Skontaktuj się z nami!