Zalew Bolmin

Zapraszamy nad Zalew w Bolminie - posiadamy pole campingowe, pole namiotowe, restaurację - obiady domowe, plaża, dostęp do toalety i prysznica. Dla najmłodszych dysponujemy dużym placem zabaw na piasku, trampolina i basen ze zjeżdżalnią.

Zobacz menu Kontakt+48 510-305-155

Zarezerwuj:
pole namiotowe
miejsce campingowe

Bolmin-Wymysłów 1C

26-060 Chęciny
świętokrzyskie

Godziny otwarcia

pon.-czw. 13:30-22:00

pt.-sob.    13:30-23:30

niedz.        13:30-22:00

ZALEW BOLMINZalew Bolmin - CampingCameleon” znajduje się w Bolminie – województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Chęciny. Położony jest w paśmie parku kielecko-chęcińskiego, a lokalizacja jego stanowi dobrą bazę do wypadów w Góry Świętokrzyskie, organizowania spływów kajakowych rzeką Nidą, rowerowych rekonesansów po okolicy, kąpieli w zalewie, czy spacerów: Zamek królewski w Chęcinach, Dwór starostów chęcińskich z ogrodem barokowym, Centrum Nauki Leonardo da Vinci Podzamczę Chęcińskie, Jaskinia Raj, Skansen w Tokarni, Zalew w Lipowicy. Na ogrodzonym terenie trawiastym zawsze znajdzie się miejsce dla namiotów, przyczep campingowych, camperów oraz samochodów i motocykli.

Dzięki dużej powierzchni campingu można rozbić obozowisko blisko znajomych lub w większej odległości od innych turystów. Teren jest oświetlony, strzeżony i monitorowany. Na placu znajduje się pizza pub „Cameleon”. Polecamy różne rodzaje pizzy, ciepłe dania, desery, soki, lody, schłodzone piwo i napoje alkoholowe. Mamy również Restaurację z domowymi obiadami, w naszej ofercie jest też do dyspozycji bar letni z najlepszymi zapiekankami, kiełbasą oraz wyśmienitą golonką :) Miłośnicy obcowania z przyrodą mogą umilić sobie czas przy ognisku w specjalnie wyznaczonym miejscu lub wynająć saunę oraz ruską banię. Dla ciekawych przygód możliwość zorganizowania spływu kajakowego oraz wynajęcia rowerów. Dla dzieci dysponujemy dużym placem zabaw na piasku oraz trampoliną. Korzystanie z toalet i prysznica wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość podłączenia do energii elektrycznej, korzystania z pralki, czajnika oraz stanowiska do prasowania. Dysponujemy także dostępem do plaży oraz basenem ze zjeżdżalniami.

Zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja – 510305155

*Osoba dorosła 15 zł
*Uczniowie i studenci 13 zł
*Dzieci do czwartego roku życia bezpłatnie
*Namiot 1-2 os 12 zł
*Namiot 3-4 os 15 zł
*Namiot powyżej 4 os 20 zł
*Przyczepa do 4m 12 zł
*Przyczepa powyżej 4 m 16 zł
*Samochód campingowy 25 zł
*Samochód osobowy 10 zł
*Motocykl 5 zł
*Przyłącze do prądu 20 zł

Dostępne sanitaria całą dobę w cenie.
Dostępne miejsce na ognisko


Skontaktuj się z nami!