Kawalerski

Cameleon to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Oferujemy szereg atrakcji. Tutaj nie tylko można dobrze zjeść.

Zobacz menu Kontakt+48 500-173-300

Zamów pizzę:
na miejscu
na wynos
z dowozem

Bolmin-Wymysłów 1C

26-060 Chęciny
świętokrzyskie

Godziny otwarcia

pon.-czw. 13:30-22:00

pt.-sob.    13:30-23:30

niedz.        13:30-22:00

ORGANIZACJA WIECZORU KAWALERSKIEGO

Aby wieczór kawalerski udał się oraz miło zapisał w pamięci uczestników, jako ostatnie sekundy szaleństwa przyszłego Pana Młodego, warto zorganizować kluczowe atrakcje i stworzyć odpowiedni program. Nic prostszego! W naszej restauracji Cameleon na pewno unikną państwo nudy.
Tradycja mówi, że o organizację powyższego wydarzenia troszczy się prawa ręka przyszłego Pana Młodego, czyli świadek. Nie oznacza to jednak, że inni współuczestnicy nie mogą angażować się w przygotowanie wieczoru kawalerskiego. Bywa tak, iż obowiązki świadka przejmuję przyjaciel.
Jako Restauracja Cameleon zajmiemy się kompleksową organizacją imprezy od A do Z.

GORĄCE DANIA, PRZEKĄSKI, NAPOJE I ALKOHOL

W naszej restauracji oferujemy pierwszorzędne dania oraz przekąski, serwowane na ciepło i na zimno, które nie sprawiają obciążenia na żołądku. Dodają zaś energii do zabawy. Warto nadmienić, że nasze przystawki są przygotowywane z najwyższej jakości produktów. Wedle Państwa życzeń zorganizujemy specjalną kartę dań na idealny wieczór kawalerski. Możemy dostosować się z propozycją menu okolicznościowego, ponieważ oferujemy szeroką gamę gorących dań oraz wyśmienitą Pizze Cameleon. Polecamy dania na zimno. Ponadto mamy do zaproponowania urozmaicone i kolorowe drinki, a także mocniejsze napoje alkoholowe oraz pełnowartościowe soki i napoje gazowane. Dostosujemy się również pod osoby nie spożywające alkoholu. Należy pamiętać, że zanim sięgniecie państwo po pierwszy drink, zjedzcie typowo domowy obiad lub smaczną pizzę.

ZABAWY I ATRAKCJE

Różnego rodzaju atrakcje są gwoździem programu wieczoru kawalerskiego. To właśnie one nadają zabawie tempa i w ten wyjątkowy wieczór w centrum zainteresowania stawiają Pana Młodego. Na terenie obiektu doświadczą Państwo wyjątkowych wrażeń. Polecamy:

- dobrą imprezę w lokalu (50 osób)
- ognisko lub grill
-pobyt w towarzystwie w RUSKIEJ BANI – na Świerzym powietrzu niezależnie od pory roku
- relaks w SAUNIE

Skontaktuj się z nami!